Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: Dünyanın En Büyük 10 Ekonomisine Girmek İçin Hep Beraber Mücadele Edeceğiz - Bütün Haberler - Strateji Geliştirme Başkanlığı
Logo

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: Dünyanın En Büyük 10 Ekonomisine Girmek İçin Hep Beraber Mücadele Edeceğiz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye'nin artık geri dönülemez bir yola girdiğine dikkati çekerek, "Artık 2023 seçimlerinden sonra Cumhurbaşkanımızın liderliğinde daha da hızlı adım atacak, daha da hızlı ilerleyeceğiz ve dünyanın gelişmiş en büyük 10 ekonomisine girmek için hep beraber mücadele edeceğiz." dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Muğla'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle düzenlenen toplu açılış töreninde konuştu; bütün dünyanın krizlerle boğuşurken Türkiye'nin yatırımlarına aralıksız devam ettiğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde "Durmak yok yola devam" diyerek koştuklarını dile getiren Karaismailoğlu, Muğla genelinde pek çok iş yaptıklarını, devam eden projeleri bitirip yenilerini yapacaklarını anlattı. Karaismailoğlu, vatandaşların daha iyi şartlarda ve daha konforlu yaşamaları için durmadan çalışacaklarını vurgulayarak, "Önümüzde önemli bir seçim var. İnşallah buradan, Muğla'dan bütün dünyaya gür bir sesle haykırmaya var mısınız? Var mısınız? Allah hepinizden razı olsun. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde son 20 yılda 100 yılda yapılacak işleri yapan bir Türkiye var." ifadelerini kullandı.

CUMHURBAŞKANIMIZIN LİDERLİĞİNDE DAHA DA HIZLI İLERLEYECEĞİZ

Türkiye'nin artık geri dönülemez bir yola girdiğinin altını çizen Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu, "Artık 2023 seçimlerinden sonra Cumhurbaşkanımızın liderliğinde daha da hızlı adım atacak, daha da hızlı ilerleyeceğiz ve dünyanın gelişmiş en büyük 10 ekonomisine girmek için hep beraber mücadele edeceğiz." diye konuştu. "Birileri çok konuşur ama hiçbir işe yaramazlar" diyen Bakan Karaismailoğlu kendilerinin yollar, köprüler inşa ettiğini, millete aş, iş olmaya devam ettiklerini kaydetti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde güçlü ve büyük Türkiye için çalışmaya devam edeceklerine işaret eden Karaismailoğlu, "Durmak yok yola devam diyoruz. Aşkınan çalışan yorulmaz diyoruz. Bugün açılışı yapılacak bütün projelerin Muğla'ya, Türkiye'ye hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." dedi.

Fotoğraflar